ANATOLIA PHARMA HAKKINDA

https://anatoliapharma.com.tr/uploads/kurumsal_anatolia.jpg

ANATOLIA PHARMA HAKKINDA

İnsana ait, insan odaklı 

Anatolia Pharma olarak insanların yaşamlarında katma değer yaratacak yeni ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz. Sektördeki 20+ yıldan fazla bilgi birikimine sahip bir ekiple, genç Anatolia Pharma markasını sektör liderleri arasına taşımak için çalışıyoruz.

İnsana ait, insana odaklı işimizde, büyümemize katkı sağlayacak genç kadromuzla, araştırma-geliştirme yapıyor, üzerinde titizlikle çalıştığımız ürün yelpazemizle iş ortaklarımızın ve kullanıcılarımızın güvenine layık olmaya çalışıyoruz. 

Deneyimle, Yeniliklere

Anatolia Pharma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, İvedik Organize sanayi bölgesinde, Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı Ağaç işleri Sanayi Sitesinde yaklaşık 2 bin metrekare alan üzerine kuruluyuz. 

1998 yılından beri edindiğimiz tecrübemizle Anatolia Pharma İlaç Sanayi olarak bugün 50 çeşit ürünün üreticisiyiz. Üretim kapasitemizin büyük bir kısmını gıda takviyeleri oluşturuyor.  Anatolia Pharma olarak kendimize ait markalarımızla birlikte, Türkiye’de ve Dünya’da birçok firmanın da GMP ve ISO 9001 standartlarında “Private Label” (Fason) olarak üretimini yapıyoruz.